"Túl sok volt az adminisztráció" – felfüggesztik a pedagógusok értékelését
Az Országgyűlés kedden kezdte tárgyalni azt a törvényjavaslatot, amely felfüggesztené a pedagógusok teljesítményértékelési rendszerét egy új szabályozás kidolgozásáig. A kormány szerint a jelenlegi... RÉSZLETEK












