"Kevés a béremelés" – négy városban demonstráltak a Telekom munkavállalói
Az információtechnológiai szolgáltatással foglalkozó Deutsche Telekom ITTC Hungary Kft. négy telephelyén: Budapesten, Pécsen, Debrecenben és Szegeden összesen csaknem 80 dolgozó demonstrált szerdán... RÉSZLETEK




